Dzisiaj, 18:30 – pojedynek na żywo
Piotr Krasko – odmówił, Tomasz Lis – odmówił, Tomasz Kammel – najpierw się zgodził ale potem przestał odbierać telefony, Sekielski i Morozowski – nie odważyli się. Zostałem więc ja… bo jestem najtańszy :-)… i dlatego dzisiaj poprowadzę pierwszą debatę mikroblogerów Jacka Gadzinowskiego i Mateusza Malickiego w pojedynku o największą ilość obserwujących!



Qbexus | czerwca 5, 2009 | Odpowiedz
Kiedy relacja?
MediaFun | czerwca 6, 2009 | Odpowiedz
@Qbexus: nie wiem jak szybko lookr.tv umieszcza materiały w sieci… jak będzie gotowy dam znać na blogu.
Aleksandra Biolik | czerwca 6, 2009 | Odpowiedz
Oj będzie się działo…;) Tylko po co to komu…
Qbexus | czerwca 6, 2009 | Odpowiedz
Dla tak zwanego “fanu” :) Choć pewnie da się z tego jakieś ciekawe wnioski wyciągnąć.
SzymonSz | czerwca 6, 2009 | Odpowiedz
Dziś to tylko fun, ale może także wprawka do tego, co będzie działo się za rok, gdy liczba obserwujących w serwisach internetowych będzie istotnym czynnikiem świadczącym o tym, jak bardzo wpływowa i popularna jest dana osoba.
PS. Na szczęście Ashton Kutcher, mega-popularny na Twitterze, nie ma jeszcze władzy porównywalnej z politykami;)
Qbexus | czerwca 6, 2009 | Odpowiedz
“nie ma jeszcze władzy porównywalnej z politykami;)” a skąd wiesz próbował może jej użyć? Czy polscy politycy tak naprawdę mają jakąś realną władzę? no poza może liderami. Czy taki popularny mikrobloger nie był by wstanie poruszyć do działania więcej ludzi niż przeciętny polityk?